Otteluohjelma ja tulokset

T09

La klo 09.30 K1 Ajax Valk- OsPa 6-3

La klo 09.30 K2 Ajax Sin- PaKa 2-3

La klo 10.10 K1 Ajax Valk- Ajax Sin 6-2

La klo 10.10 K2 PaKa- OsPa 7-1

La klo 11.30 K5 PaKa- Ajax Valk 6-3

La klo 11.30 K6 OsPa- Ajax Sin 1-1

Sarjataulukko

Sijoitus Pelit Joukkue Maaliero Pisteet
 2  3  Ajax Valk  15-11  6
 1  3  PaKa  16-6  9
 3  3  Ajax Sin  5-10  1
 4  3  OsPa  5-14  1

Sijoituspelit

Su klo 09.40 K1 PaKa- OsPa 4-3 rp. (3-3)

Su klo 09.40 K2 Ajax Valk- Ajax Sin 1-2 rp. (1-1)

Su klo 11.00 K1 PaKa- Ajax Sin 3-4 rp. (3-3)

Su klo 11.00 K2 Ajax Valk- OsPa 6-2

__________________________________________________

P09 EP

La klo 09.30 K3 OLS Belgia- OLS Ranska Lyon 1-7

La klo 09.30 K4 PaKa musta- OLS Hollanti 4-2

La klo 09.30 K5 Ajax Valk- Ajax VS 0-4

La klo 10.10 K3 Ajax Valk- PaKa musta 4-8

La klo 10.50 K1 OLS Belgia- Ajax VS 3-6

La klo 10.50 K2 OLS Hollanti- OLS Ranska Lyon 5-5

La klo 11.30 K1 PaKa  musta- OLS Belgia 8-4

La klo 11.30 K2 OLS Hollanti- Ajax Valk 5-7

La klo 11.30 K3 Ajax VS- OLS Ranska Lyon 1-6

Su klo 11.00 K4 OLS Belgia- OLS Hollanti 2-5

Su klo 11.00 K5 Ajax VS- PaKa Musta 1-5

Su klo 11.00 K6 Ajax Valk- OLS Ranska Lyon 3-2

Su klo 12.20 K1 Ajax VS-OLS Hollanti 3-6

Su klo 12.20 K2 OLS Ranska Lyon- PaKa Musta 3-1

Su klo 12.20 K3 Ajax Valk- OLS Belgia 2-4

 

Sarjataulukko

Sij. Pelit Joukkue Maaliero Pisteet
2 5 OLS Ranska Lyon 23-11 10
4 5 Ajax VS 15-20 6
1 5 PaKa Musta 26-14 12
3 5 OLS Hollanti 23-21 7
5 5 Ajax Valk 16-23 6
6 5 OLS Belgia 14-28 3

__________________________________________________

P09 VP

Lohko A

La klo 10.10 K4 OLS Ranska 10 Lyon- Ajax sin 5-1

La klo 10.10 K5 PaKa Pun- OLS Ranska 09 Marseille 0-11

La klo 10.50 K4 SuPS-PaKa Pun 8-0

La klo 10.50 K5 Ajax Sin- OLS Ranska 09 Marseille 3-4

La klo 12.10 K1 OLS Ranska 09 Marseille- SuPS 5-3

La klo 12.10 K3 PaKa Pun- OLS Ranska 10 Lyon 2-18

La klo 12.50 K2 OLS Ranska 10 Lyon- SuPS 3-3

Su klo 09.40 K4 Ajax Sin- PaKa Pun 2-3

Su klo 10.20 K3 Ajax Sin- SuPS 3-7

Su klo 10.20 K4 OLS Ranska 10 Lyon- OLS Ranska 09 Marseille 3-2

Sarjataulukko

Sij. Pelit Joukkue Maaliero Pisteet
5 4 Ajax Sin  6-12  0
3 4 SuPS  21-11  7
4 4 PaKa Punainen 5-39  3
1 4 OLS Ranska 10 Lyon  29-8  10
2 4 OLS Ranska 09 Marseille  22-9  9


Lohko B

La klo 09.30 K6 Ajax TS- Ajax T0809 2-8

La klo 10.10 K6 OLS Ranska 10 PSG- KaPa 3-3

La klo 10.50 K3 OsPa Sininen- Ajax TS 10-0

La klo 10.50 K6 KaPa- Ajax T0809 1-3

La klo 11.30 K4 Ajax T0809- OLS Ranska 10 PSG 5-4

La klo 12.10 K2 KaPa- Ajax TS 11-1

La klo 12.10 K4 OLS Ranska 10 PSG- OsPa Sininen 4-4

Su klo 09.40 K3 Ajax T0809- OsPa Sininen 9-5

Su klo 10.20 K1 Ajax TS- OLS Ranska 10 PSG 0-7

Su klo 10.20 K2 OsPa Sininen- KaPa 4-10

Sarjataulukko

Sij. Pelit Joukkue Maaliero Pisteet
1 4 Ajax T0809 25-12 12
5 4 Ajax TS 3-29 0
2 4 KaPa  25-11 7
4 4 OsPa Sininen  19-13  4
3 4 OLS Ranska 10 PSG  18-12 5

Sijoituspelit

Su klo 11.40 K1 OLS Ranska 10 Lyon-Ajax T0809 3-5

Su klo 11.40 K2 OLS Ranska 09 Marseille-KaPa 6-3

Su klo 11.40 K3 SuPS-OLS Ranska 10 PSG 6-1

Su klo 11.40 K4 PaKa Punainen-OsPa Sininen 2-3 rp. (2-2)

Su klo 11.40 K5 Ajax Sin-Ajax TS 5-3

__________________________________________________

P10 EP

La klo 13.30 K1 PaKa-OsPa Barca 1-4

La klo 13.30 K2 Ajax Islanti- OLS Kreikka AEK Valkoinen 3-3

La klo 13.30 K3 Tervarit Musta- RoPS 4-1

La klo 13.30 K4 Tervarit Punainen- HauPa 1-2

La klo 14.00 K1 RoPS- PaKa 2-7

La klo 14.00 K2 Ajax Islanti- Tervarit Punainen 6-1

La klo 14.00 K3 Tervarit Musta- OsPa Barca 1-3

La klo 14.30 K4 OLS Kreikka AEK Valkoinen-HauPa 1-1

La klo 15.00 K4 Tervarit Punainen- PaKa 1-2

La klo 15.30 K1 HauPa-OsPa Barca 2-6

La klo 15.30 K5 RoPS- Ajax Islanti 2-5

La klo 15.30 K6 OLS Kreikka AEK Valkoinen- Tervarit Musta 7-0

__________________________________________________

P10 VP

La klo 13.30 K5 Ajax Brasilia-OLS Kreikka Olympiakos Keltainen 1-6

La klo 14.00 K5 Ajax Brasilia- Tervarit Valkoinen 3-1

La klo 14.00 K6 OLS Kreikka AEK Sininen- Ajax Saksa 3-4

La klo 15.00 K2 KaPa- Ajax Brasilia 0-7

La klo 15.00 K3 OLS Kreikka Olympiakos Keltainen- OsPa Real 4-1

La klo 15.00 K5 Ajax Portugali- OLS Kreikka AEK Sininen 1-1

La klo 15.00 K6 Tervarit Valkoinen- OLS Hollanti 1-3

La klo 15.30 K2 OLS Kreikka Olympiakos Keltainen- Ajax Saksa 10-1

La klo 15.30 K3 KaPa- OsPa Real 4-8

La klo 16.30 K1 Tervarit Valkoinen-Ajax Portugali 6-4

La klo 16.30 K2 OLS Hollanti- Ajax Brasilia 5-2

La klo 16.30 K3 OLS Kreikka AEK Sininen- KaPa 9-1

La klo 17.00 K2 OLS Hollanti- Ajax Portugali 8-3

La klo 17.00 K3 Ajax Saksa- OsPa Real 2-3

__________________________________________________

T10-12

La klo 14.00 K4 FC Raahe Punainen- ONS 11 Valkoinen 0-4

La klo 14.30 K1 Ajax 1011 Valkoinen- OsPa 1011 4-3

La klo 14.30 K2 ONS 10- ONS 11 Punainen 1-5

La klo 14.30 K3 FC Wimma- PaKa 0-4

La klo 14.30 K5 FC Raahe Musta- ONS 11 Pinkki 4-3

La klo 14.30 K6 OsPa 12- Ajax 1011 Sininen 0-3

La klo 15.00 K1 ONS 1213 Punainen- ONS 1213 Valkoinen 6-1

La klo 15.30 K4 ONS 11 Pinkki- FC Raahe Punainen 2-1

La klo 16.00 K1 Ajax 1011 Valkoinen- ONS 11 Punainen 1-1

La klo 16.00 K2 FC Raahe Musta- OsPa 1011 0-7

La klo 16.00 K3 ONS 10- FC Wimma 8-0

La klo 16.00 K4 OsPa 12- ONS 1213 Punainen 3-1

La klo 16.00 K5 PaKa- ONS 1213 Valkoinen 14-0

La klo 16.00 K6 Ajax 1011 Sininen- ONS 11 Valkoinen 3-2

La klo 16.30 K4 ONS 11 Valkoinen- ONS 1213 Punainen 1-0

La klo 16.30 K5 ONS 1213 Valkoinen- OsPa 12 1-8

La klo 16.30 K6 FC Raahe Punainen- PaKa 0-3

La klo 17.00 K1 Ajax 1011 Valkoinen- ONS 10 6-2

La klo 17.00 K4 ONS 11 Punainen- FC Raahe Musta 12-0

La klo 17.00 K5 OsPa 1011- ONS 11 Pinkki 2-2

La klo 17.00 K6 Ajax 1011 Sininen- FC Wimma 4-2

__________________________________________________

P11 EP

Su klo 13.30 K1 OLS Ruotsi AIK- Tervarit Musta 4-5

Su klo 13.30 K2 PaKa Musta- OLS Belgia Anderlecht 8-3

Su klo 14.00 K1 HauPa Keltainen-Tervarit Musta 5-5

Su klo 14.30 K1 OLS Belgia Anderlecht- HauPa Keltainen 3-8

Su klo 14.30 K2 PaKa Musta- OLS Ruotsi AIK 7-2

Su klo 15.00 K1 Tervarit Musta-OLS Belgia Anderlecht 4-2

Su klo 15.30 K1 Tervarit Musta-PaKa Musta 1-7

Su klo 15.30 K2 OLS Ruotsi AIK- HauPa Keltainen 3-4

__________________________________________________

P11 VP

Su klo 13.00 K4 PaKa Punainen- FC Raahe 1-7

Su klo 13.00 K5 OLS Belgia Genk- Ajax Barcelona 4-0

Su klo 13.00 K6 HauPa Vihreä- OLS Kreikka 10 Olympiakos Sininen 3-4

Su klo 13.30 K3 FC Raahe Punainen- OLS Ruotsi Hammarby 1-2

Su klo 13.30 K4 Tervarit Punainen- Ajax Real Madrid 3-3

Su klo 14.00 K2 PaKa Punainen- Ajax Barcelona 2-8

Su klo 14.00 K3 OLS Ruotsi Hammarby- FC Raahe 4-3

Su klo 14.00 K4 OLS Belgia Genk- HauPa Vihreä 3-2

Su klo 14.30 K3 FC Raahe Punainen- Tervarit Punainen 3-3

Su klo 14.30 K4 Ajax Real Madrid- OLS Kreikka 10 Olympiakos Sininen 1-3

Su klo 15.00 K2 FC Raahe- OLS Belgia Gent 3-4

Su klo 15.00 K3 Ajax Real Madrid- FC Raahe Punainen 6-3

Su klo 15.00 K4 HauPa Vihreä- Tervarit Punainen 2-2

Su klo 15.00 K5 Ajax Barcelona- OLS Kreikka 10 Olympiakos Sininen 4-5

Su klo 15.00 K6 OLS Ruotsi Hammarby- PaKa Punainen 3-5

__________________________________________________

P12

Su klo 13.30 K5 FC Raahe- OLS Espanja 1-5

Su klo 13.30 K5 Ajax Sininen- KaPa Sininen 3-8

Su klo 14.00 K5 Ajax Valkoinen- KaPa Valkoinen 5-1

Su klo 14.00 K6 FC Raahe- KaPa Sininen 0-4

Su klo 14.30 K5 Ajax Valkoinen- OLS Espanja 7-2

Su klo 14.30 K6 KaPa Valkoinen- Ajax Sininen 2-5

Su klo 15.30 K4 Ajax Sininen- FC Raahe 8-4

Su klo 15.30 K5 OLS Espanja- KaPa Valkoinen 1-8

Su klo 15.30 K6 KaPa Sininen- Ajax Valkoinen 2-4

__________________________________________________